Založte firmu v Anglii

Začněte podnikat ještě dnes a za pouhých 6830 Kč zaregistrujte firmu včetně sídla!ORGANIZAČNÍ SLOŽKA V ČESKÉ REPUBLICE ZA 13700 Kč

Cena 13700 Kč zahrnuje:

 • přípravu žádostí o vydání živnostenského oprávnění a zápis do obchodního rejstříku, vč. vyplnění formulářů, přípravy a vyplnění povinných příloh, listin a ostatních podkladů,
 • přípravu povinných příloh pro živnostenský úřad a rejstříkový soud,
 • vyřízení potřebného kolotoče při ohlášení živnosti,
 • správní poplatek českému živnostenskému úřadu (1000 Kč),
 • soudní poplatek českému obchodnímu rejstříku (6000 Kč),
 • správní poplatek katastrálnímu úřadu (200 Kč),
 • poplatky českému notáři (cca 150 Kč).

K ceně je třeba přičíst řádově stokoruny za povinné úřední ověření podpisů a kopií povinných listin. (Orientačně půjde o částku asi 100 až 300 Kč podle složitosti případu.)

Celkově se tedy náklady na založení organizační složky v České republice pohybují v závislosti na počtu povinných příloh mezi 13700 – 14000 Kč (v ceně jsou již zahrnuty povinné vládní regulační poplatky).

(Cena nezahrnuje náklady vynaložené na překlad anglických zakladatelských listin do českého jazyka, které vyžadují české úřady. Překlady můžeme zajistit, cena záleží na počtu a rozsahu listin, které úřadům předložíte. Jestliže jste svou firmu v Anglii zakládali naším prostřednictvím, pravděpodobně již překlady zakladatelských dokumentů máte, pokud jste je objednali při založení – nemusíte je tedy překládat znovu.)


Kontaktní formulář
 1. Tento kontaktní formulář využijte pro kontaktování naší zákaznické podpory. Můžete nám zasílat dotazy k naší nabídce služeb, požadavky na řešení problémů apod. Jestliže se zpráva týká konkrétní anglické firmy, uveďte její název a IČO. Odpověď vám přijde e-mailem.
 2. *
 3. *
 4. (Předmět zprávy: téma dotazu, číslo objednávky, název služby apod., max. 50 znaků)
 5. *
 6. *