Založte firmu v Anglii

Začněte podnikat ještě dnes a za pouhých 6830 Kč zaregistrujte firmu včetně sídla!O nás

Naším cílem je poskytnout vám svobodu pro vaše podnikání.

Obchodní společnost – právnická osoba je pouze skořápkou pro vaše podnikatelské aktivity. Není tolik důležité, zda před vnějším světem vystupujete jako subjekt registrovaný v České republice nebo v jiné evropské zemi. Naopak na světovém trhu oceníte lepší zvuk britských „limited“ oproti neznámým českým „eseróčkům“. Nespornou výhodu je podnikání pod britskou vlajkou a formou společnosti, která díky jednoduché legislativě funguje efektivně a nezávisle na paternalistickém státu. Budete-li podnikat prostřednictvím nemotorného s.r.o., narazíte brzy na omezení pevně dané českými zákony, které nebyly v 90. letech psané pro expanzi podnikatelů, ale spíše pro jejich regulaci a útlum. Naopak britský zákon o společnostech umožňuje rychlou expanzi firem a rychlé provádění změn.

Společnost je registračním zástupcem a zakládá obchodní společnosti ve Velké Británii. Zabýváme se zakládáním a registrací společností v Anglii, ve Walesu a ve Skotsku. Pomůžeme Vám při výběru nejlepší formy podnikatelské aktivity a poskytneme potřebné informace o společnostech typu Limited. Zajistíme Vám, že vstup do světa podnikání pro Vás bude jednoduchý a zábavný.

Díky pomalému zavádění právních reforem, špatně fungující státní správě, vysoké byrokracii a zastaralému zákonodárství zaznamenáváme největší nárůst klientů v zemích východní Evropy: v Polsku, České republice, na Slovensku a na Ukrajině.